Regulamin użytkowania

Ogólne warunki handlowe

Warunki handlowe elektronicznego domu biznesu obsługiwane przez profiscales.pl, przez: JADO Trade s.r.o. oparty Havlíčková 2088/48, Hodonín, 695 01, Republika Czeska numer identyfikacyjny: 04649087, identyfikator podatkowy: CZ04649087, podatnik VAT zarejestrowaną w Rejestrze Handlowym przy Sądzie Okręgowym w Brnie, sekcja C, plik 91200, zwana dalej sprzedającym.

Zamówienie, zawarcie umowy

Wszystkie zamówienia złożone przez klientów / nabywcy zwana / sklepu internetowego profiscales.pl / zwanej dalej / sprzedawca / są wiążące dla obu stron. Wysyłając zamówienie, klient potwierdza, że ​​zapoznał się z tymi warunkami biznesowymi, dostaw i reklamacji. Kolejność elektroniczny jest kompletne i prawidłowe wykonanie wszystkich wymaganych danych i wymagań na system rejestracji lub realizacji zamówienia. Umowa sprzedaży pomiędzy sprzedającym i kupującym powstaje w momencie złożenia zamówienia przez Kupującego wysłanego i jego akceptacji przez sprzedającego.

Prawo do odstąpienia od umowy

Masz prawo odstąpić od tej umowy bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni.

Okres odstąpienia upływa 14 dni od daty dostarczenia towaru.

Podczas wykonywania prawa odstąpienia nas (JADO Trade Ltd., Havlíčkova 2088/48, Hodonín, 695 01 profiscales@jadotrade.com) musi powiadomić o swojej decyzji odstąpienia od niniejszej umowy jednoznacznego oświadczenia (np pismo wysłane pocztą lub e -mail) . W tym celu możesz skorzystać z załączonego formularza wypłaty, który nie jest wiążący.

Okres karencji jest spełniony poprzez wysłanie powiadomienia o skorzystaniu z prawa do odstąpienia od umowy przed upływem okresu odstąpienia.

Konsekwencje wycofania

Wyślij nam towar z powrotem lub przynieść go na nasz adres niezwłocznie, lecz nie później niż 14 dni od dnia, kiedy mówią nam odstąpić od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeśli odeślesz towar przed upływem 14 dni.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, zwrócimy wszystkie płatności dokonane w tym koszty usług (z wyjątkiem dodatkowych kosztów związanych z faktem, że wybrałeś inny rodzaj służby, jak to najtańszy rodzaj standardowej dostawy, które oferują) bez zbędnej zwłoki, aw każdym razie nie później niż 14 dni od daty doręczenia nam decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy. Ta płatność zostanie dokonana przy użyciu tych samych środków płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji, jeśli wyraźnie nie zgodziłeś się z innymi środkami; w żadnym wypadku nie zostaniesz obciążony opłatą za tę opłatę.

Dzięki zwrotowi możemy poczekać, aż otrzymamy zwrot towaru lub dowód, że odesłałeś towar, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Direct Return Costs Zostaniesz obciążony kosztami.

Są odpowiedzialne jedynie za jakiekolwiek zmniejszenie wartości przez obsługę w inny sposób niż jest to konieczne do określenia charakteru i funkcjonalność produktu.

Polityka prywatności

Kupujący oświadcza, że ​​zgadza się, że sprzedający przetwarzane i przechowywane ich danych osobowych, które są niezbędne dla funkcjonowania sprzedawcy i traktuje je we wszystkich swoich systemów informatycznych.


Dane osobowe są dane dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej, podczas gdy taka osoba jest osobą, która może zostać zidentyfikowana bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności na podstawie ogólnie użytkowej identyfikatora lub na podstawie jednej lub więcej cech lub właściwości, które tworzą fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, tożsamość psychologiczna, ekonomiczna, kulturowa lub społeczna.


Sprzedawca zgadza się, że dane osobowe będą przetwarzane nabywcy i przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Republiki Czeskiej oraz że informacje pod warunkiem, że kupujący, używane wyłącznie do realizacji przez sprzedawcę zobowiązań wynikających z umowy zakupu. Dane te nie będą już przekazywane stronom trzecim ani w inny sposób wykorzystywane komercyjnie.


Sprzedawca zbiera dane osobowe kupujących wyłącznie do celów przetwarzania i drukowania dokumentów podatkowych, socjodemograficznej przetwarzania oraz celach marketingowych sprzedającego. Dane rejestracyjne o kupujących zbierane są wyłącznie na podstawie zgody na przetwarzanie rejestracji osoby fizycznej lub prawnej i tylko wtedy, gdy człowiek dobrowolnie oddaje się ze sprzedawcą.

Out rozstrzyganie sporów konsumenckich umowa sprzedaży jest Czeska Inspekcja Handlowa z siedzibą Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, ID: 000 20 869, adres internetowy: http://www.coi.cz
 

Obrazy i teksty używane w e-commerce

Wszystkie obrazy wykorzystywane w e-commerce są jedynie informacyjne (ilustracja). Oznacza to, że aktualne wyroby dostarczane może się zmieniać w pewnych parametrów, takich jak kolor, wagi i parametrów elektrycznych (zasilanie), albo wymiarów. Należy jednak zachować ogólny charakter i funkcjonalność towarów.
Sprzedawca zastrzega sobie prawo do wykorzystania wszystkich zdjęć i tekstów. Oznacza to, że jakiekolwiek manipulowanie obrazami i tekstami jest zabronione, w szczególności poprzez pobieranie, kopiowanie, edytowanie lub używanie

Towar do reklamacji wyślij aż po naszym apelu na adres: 

Packeta Poland

profiscales.pl

Panattoni Park Bielsko-Biała

ul. Księdza Józefa Londzina 106

43-382 Bielsko-Biała